Kindla eesmärgiga loodud! 45 aastat tagasi Californias sai Tom Dickson pulmakingiks blenderi, mis purunes kõigest paari päevaga.

Inseneri ametit pidaval Tomil tekkis seejärel idee leiutada Ferrari mootoriga võrreldava võimsusega blender, mis ei puruneks mitte kunagi. Visioonist on kasvanud ettevõte, mis viib läbi jätkuvat revolutsiooni blenderite maailmas. Kõik Blendtec tooted on loodud eesmärgiga aidata inimestel elada tervislikumalt ja õnnelikumalt.

Täna on Blendtec üks enimtunnustatud kaubamärke köögiseadmete valdkonnas. Kõik tooted valmivad Ameerikas.

KAUAKESTEV KVALITEET

Blendteci blenderid on loodud kestma ja neil on täisgarantii, mis teeb nendest parima investeeringu. Pikim garantiiaeg turul: 8–10 aastat. Rohkem kui lihtsalt blender – see on superblender!
EELSEADISTATUD PROGRAMMID

Moodsad juhtseadised võimaldavad ajal, mil blender koostisaineid segab, muuga tegeleda. Blendteci blenderite juhtseadised näevad väga head välja ning teevad nii blenderdamise kui ka puhastamise lihtsamaks kui kunagi varem. Enam ei pea blenderi juures ootama – täiuslikke segusid saab valmistada vaid ühe puudutusega. Voolujooneline ja sile disain teevad ka puhastamise hõlpsaks.
VÕIMAS MOOTOR

Blendteci blenderitel on oma valdkonna kõige võimsamad mootorid, mis on sama võimsad ja kvaliteetsed nagu teie eelistatud smuutikohvikus või restoranis kasutatavatel seadmetel. Meie mootorid suudavad kiiresti purustada isegi kõige kõvemaid koostisosi, nagu jää, külmutatud puuviljad ja toored köögiviljad, et luua ühtlane ja mõnus segu. Oma valdkonna suurim ja kiireim mootor tagab profiseadmetele omase võimsuse ja kiiruse, mida on tarvis kõige kõvemate koostisainete, nagu jää ja külmutatud puuviljad-marjad, täielikuks purustamiseks. Tänu võimsale mootorile töötavad erilaadne metallajam, ohutu tera, kann ja kasutajaliides sujuvalt koos, et võiksite maailma parima blenderi kasutamist igati nautida.
LIHTNE PUHASTADA

Tänu siledatele külgedele ja ühes tükis terale on seda blenderit imelihtne puhastada. Lihtne kasutada, lihtne puhastada. Puhastamine on hõlbus, kuna mahutid on isepuhastuvad, nõudepesumasinas pestavad või mõlemal viisil puhastatavad. Isepuhastuv. Blenderdage lihtsalt suurimal kiirusel sooja vett ja lisage tilk nõudepesuvahendit ning vaadake, kuidas blender saab vähem kui 60 sekundiga ise puhtaks – midagi pole vaja koost lahti võtta.ÜHTLANE KONSISTENTS

Blendtec võimaldab luua vaid ühe nupuvajutusega erinevaid tekstuure alates rammusatest salsadest ja lõpetades mõnusate smuutidega, et saaksite valmistada just endale meelepärase segu.


PATENTEERITUD KANNUD

Meie patenteeritud, WildSide+ viisnurkse läbilõikega kann tõmbab koostisaineid automaatselt tera poole tänu ainulaadsele ruudukujulisele disainile, mis põrgatab koostisaineid edasi-tagasi. Koostisaineid ei keerutata kannus ringi nagu ümmarguses purgis, vaid neid põrgatatakse vastu kannu lamedaid külgi. Seejärel kannab inerts puuviljad, jää ja muud koostisained mööda kannu seinu üles, kuni need jõuavad segu ülaossa. Siis pöörduvad need ümber ja suunduvad tagasi alla, otse teradesse. Rohkem pole vaja midagi teha. Twister-kann. Valage lihtsalt koostisained kannu ja keerake segamistsükli töötamise ajal kaant vastupäeva. Kaane keeramine surub koostisained kannu seintelt tagasi tera juurde, tagades alati esmaklassilise tulemuse.

LASTELE OHUTU

Tugevam. Ohutum. Blendteci terad on valmistatud külmstantsitud karastatud terasest ning need on kuni 80% paksemad ja 10 korda tugevamad kui teiste blenderite terad. Peale selle on need nürid, mitte teravad. Miks? Sest kui tera pöörleb kiirusel üle 480 km tunnis, ei pea see oma tööga hakkama saamiseks terav olema. Selle asemel, et jääd ja külmutatud puuvilju teravate servadega hakkida, jahvatab suur ja nüri tera peaaegu kõik asjad korralikult peeneks. Ja ka selle puhastamine on täielikult ohutu.


PAREM MAITSE

Me kasutame koostisainete purustamiseks ja suurepärase maitsega segude loomiseks üsna suurt võimsust.
Blendtec ei valmista tavalisi blendereid, millega paar korda mõne margarita teete ja mis üheksa kuud aastast lihtsalt kapis tolmu koguvad. Me toodame iga päev kasutatavaid profitasemel blendereid. Nii et kui olete valmis proovima midagi uut, võtke meiega ühendust.

AVASTAGE OMA KIRG

Blendtec kütab kirgi. Just seetõttu usaldavad meie kaubamärki ka professionaalsed kokad. Kuid meid ei leia ainult restoraniköökidest. Meie tooteid on ka koduköökides üle kogu maailma.