Wesse sündis 2009. aastal kirest ning lugupidamisest tootedisaini, looduslike materjalide, terve ja puhta elukeskkonna vastu.

Meie eesmärgiks on toetada ökoloogilist mõtteviisi, pakkudes kõrge kvaliteediga, keskkonnasäästlikke, naturaalsetest materjalidest ja loodusliku viimistlusega sisustuselemente.


Püüdes säilitada neid väärtusi, mida loodus ja naturaalne puit meile pakuvad, disainime ja toodame mööblit erinevatest puiduliikidest. Puit, traditsioonilise ning väärtusliku ehitusmaterjalina, on kodude ja sisekujunduselementide loomisel olnud kasutusel sajandeid.

Wesse disainitud toodete juures kasutame puidu loomuliku ilme säilitamiseks ja elukeskkonna puhtust ning ohutust silmas pidades vaid 100% looduslikke värve, vahasid ning õlisid. Tänu naturaalse tooraine ja viimistluse kasutamisele on meil võimalik aidata Teil luua turvaline elukeskkond, mis on vaba töödeldud materjalide puhul õhku saastavatest toksilistest ühenditest ja ebameeldivast lõhnast.

Oleme kõik oma tootmisetapid üles ehitanud nii, et minimaliseerida kahju loodusele. Tootmisel ja viimistlemisel tugineme kohalikule toorainele ning toetume Eesti väiketootjatele. Usume Eesti disaini ja ettevõtluse jätkusuutlikkusse ning näeme sellel kohta nii Skandinaavias kui ka mujal Euroopas.

Leiame, et kaasaaegsed ja keskkonnasäästlikud tooted võimaldavad üles ehitada turvalise, unikaalse ja palju rõõmu pakkuva elukeskkonna. Puit on olnud traditsiooniline ehitusmaterjal, mida on kasutatud nii kodu, kui ka sinna juurde kuuluvate esemete loomisel. Algselt kasutati naturaalset puitu olude sunnil, kuna töödelduna ei olnud see igaühele taskukohane või ei olnud seda lihtsalt tehniliselt võimalik toota. Sellest ajast saati on puidust tooted olnud oma kodu näo kujundajaks, olgu see siis mööbli või muude puidust valmistatud detailide kujul.